تبلیغات

ابزار هدایت به بالای صفحه

کهکشان ها - آیا یوفوها و موجودات فرازمینی وجود دارند؟
کهکشان ها

"سلام ، به وبلاگ خودتون خوش اومدید"
دوستان هر نظر ، پیشنهاد ، انتقاد یا هر چی دلتون میخواد تو بخش نظرات بنویسید ، که به نظراتتون نیازمندیم و هم چنین اگه از موضوع خواصی مطلب خواستید بگید تا بگذاریم.

برای لینک کردن شما کافیه که وبلاگ مارو با عنوان "کهکشان ها" لینک کنید و تو بخش نظرات یا از طریق ارسال لینک با خبرمون کنید که شمارو با هر عنوانی خواستید لینک کنیم.صفحه های تبلیغاتی بدون پول قبول میکنیم.


آیا یوفوها و موجودات فرازمینی وجود دارند؟

اشیای ناشناس پرنده(بشقاب پرنده) یا یوفواصطلاح رایج برای هر پدیدهٔ هوایی که علت آن نمی‌تواند به آسانی و یا بلافاصله توسط ناظر شناخته شود، است.نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا، که در سال ۱۹۵۲ این اصطلاح را ابداع کرده‌است، در ابتدا اصطلاح یوفو را به اشیائی که پس از بررسی دقیق توسط محققان متخصص ناشناخته باقی می‌ماند، اطلاق کرد هر چند امروزه اصطلاح یوفو اغلب برای توصیف هر گونه منظرهٔ ناشناخته که توسط ناظر گزارش می‌شود، استفاده می‌شود. فرهنگ عامه غالباً اصطلاح یوفو رابه عنوان یک مترادف برای فضاپیمای بیگانگان استفاده می‌کند. فرقه‌ها با یوفوها همراه شده، و اسطوره‌شناسی و فرهنگ عامه پیرامون این پدیده تکامل یافته‌اند. برخی از محققان در حال حاضر ترجیح می‌دهند برای جلوگیری از سردرگمی و باورهای نادرستی که به دنبال اصطلاح یوفو می‌آید، از اصطلاح عام تر«پدیده ناشناس هوایی»استفاده کنند. مطالعات نشان داده‌است که اکثر یوفوهای مشاهده شده اجسام متداولی مانند هواپیما، بالن و یا اجسام نجومی از قبیل سنگهای آسمانی یا سیارات درخشان است. همچنین درصد کمی از گزارش‌های مشاهدهٔ یوفوها جعلی است. تنها درصد کمی (بین ۵ تا ۲۰ ٪) از گزارش‌های مبنی بر رؤیت یوفوها را می‌تواند به طور مشخص در طبقهٔ «اشیای ناشناس پرنده» به مفهوم دقیق آن قرار داد.بشقاب پرنده یا یک اشتباه!
بررسی گزارشهای مشاهده بشقاب پرنده توسط افراد مطلع و آشنا، فقط معتبر است. زیرا، بسیاری از کسانی که مدعی مشاهده بشقاب پرنده شدند، اشیاء یا پدیده‌های شناخته شده را به عنوان بشقاب پرنده تلقی کردند. مشهورترین و آشناترین این اشیاء یا پدیده‌ها عبارتند از: موشکهای پرتاب شده توسط هواپیما، ماهواره‌های برخاسته از زمین، شهاب، قطعات شهاب سنگ خرد شده که با انعکاس نور خورشید روشن دیده می‌شوند، روشن شدن ابرهای ارتفاع پایین توسط خورشید، طبقات موشکهای حامل، نورهای به رنگهای مختلف حاصل از سوختن ماهواره‌ها در جو، گلوله‌های منور نظامی، هواپیماهایی که فرود آمدنشان را علامت می‌دهند، بالونهای آزمایش، کره‌های درخشان یا قرصهای براق و روشن حاصل از انعکاس نور توسط سطوح خارجی هواپیماهای مدرن، دنباله بخار هواپیماها، سطح بالونهای آزمایشی و هر سطح صیقل داده شده، سیارات، ستاره‌های درخشان، نورافکن، اعلانات نورانی بدنه هواپیما، امواج انعکاس یافته رادارهای دور برد روی صفحه رادار (در اثر تغییرات محلی جو)، هواپیماهای بدون خلبان، سراب نوری جو، سراب الکترونیکی یونوسفری و غیره.
بشقاب پرنده‌ها در ایران

در دوره جدید که موج رویت بشقابهای پرنده به اوج رسید نام ایران نیز در بین کشورهایی قرا رگرفت که نه تنها تعداد قابل توجهی گزارش از آن مخابره می‌شد، بلکه تعدادی از گزارشهای مهم از نظر طرفداران وجود بشقابهای پرنده در ایران رخ داده بود. در این بین یکی از گزارشها اهمیت بیشتری داشت، شی ناشناس پرنده که در بامداد روز ۱۹ سپتامبر سال ۱۹۷۶ در تهران دیده شد. بر اساس گزارشی از این ماجرا که در ۳۱ اگوست ۱۹۷۷ منتشر شد، ساعت ۱۲:۳۰ نیمه شب ۱۹ سپتامبر تلفنهایی از منطقه شمیرانات به نیروی هوایی ارتش ایران زده می‌شود و طی آن گزارش رویت یک شی پرنده ناشناس در افق شمالی گزارش می‌شود. دقایقی بعد برج مراقبت فرودگاه مهرآباد تهران حضور این جرم را در رادار خود تأیید می‌کند و بلافاصله یک فروند هواپیمای شکاری به تعقیب آن بر می‌خیزد.داستان بشقابهای پرنده در ایران برای چندین سال دوران آرامی را سپری کرد تا اینکه از اوایل دو سال گذشته و با مشاهده اشیا نورانی در برخی شهرها بار دیگر داستان از نو آغاز شد. اولین گزارشها از مرزن آباد و سپس بابل و مشکین شهر آغاز شد. جایی که گویهای نورانی می‌توانست علاوه بر اینکه موجب وحشت اهالی شود حتی خسارات زیادی به جای گذارد. این پدیده که همزمان در برخی از کشورهای جهان هم رویت شد به سرعت مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه به زودی مشخص شد. آذرگویهای گلوله‌ای که یک پدیده نادر ولی شناخته شده‌است.واما در مورد موجودات فرازمینی

فضایی ها چه شکلی هستند؟!

موجودات فرازمینی، بیگانگان فضایی, آدم فضایی و ...
اکثر مردم با شنیدن این عناوین یکی از حالات زیر را در ذهن خود مجسم می کنند:
موجودی سبزرنگ و لزج! که با چشمان درشت سیاه خود به آن ها خیره شده است، موجودی خاکستری، قد بلند و لاغراندام که با انگشتان کشیده و باریک خود به سمت آن ها اشاره می کند، رباتی کاملا مکانیکی که با اشعه قرمز رنگ خود مشغول اسکن کردن بدن آن هاست!
برخلاف تمام اخباری که تا به حال ممکن است با آن ها مواجه شده باشید باید بگویم که تا این لحظه هیج مدرکی مبنی بر وجود موجودات فضایی این چنینی وجود ندارد.
همان طور که مشخص است دید مردم نسبت به این موضوع کاملا نشات گرفته از مواردیست که منابع محیطی، علی الخصوص سینما به آن ها القا می کند. برای مثال تمام سه حالت بالا شخصیت هایی هستند که در فیلم های علمی_تخیلی به عنوان موجودات فرازمینی برای ما به نمایش درآمده اند. به نظر نمی رسد ذهنیتی هم که شما از یک فرازمینی داشته باشید خارج از سه حالت بالا باشد. اگر در تمام فیلم های این چنینی یک موجود فضایی را شی ای کروی و نارنجی نشان می دادند یقینا تصور امروز شما نسبت به این قضیه با سه حالت بالا تفاوت داشت!

اگر فرض کنیم که فرازمینی ها واقعا وجود دارند در این صورت یک موجود فضایی می تواند هر شکلی داشته باشد. از یک باکتری یا موجود تک سلولی گرفته تا یک موجود هوشمند به همراه تمدنی فراتر از تمدن امروزی بشر.


فضایی ها کجایید؟

بسته به این که چه تصوری از فرازمینی ها داشته باشیم استراتژی ما برای جستجوی آن ها متفاوت است. اگر آن ها را تعدادی موجود تک سلولی تصور کنیم پس هیچ گاه به سراغ ما نخواهند آمد و این ما هستیم که باید به سراغشان برویم. اگر آن ها تنها موجوداتی زنده و فاقد شعور باشند ( مانند یک گیاه!) باز هم فرقی نمی کند و مثل حالت قبل آن ها هیچ گاه به محدوده ما تجاوز نخواهند کرد. اما قضیه وقتی مهم می شود که برای آن ها شعوری نظیر آن چه برای خود در نظر می گیریم متصور باشیم. اگر آن ها شعوری معادل شعور ما داشته باشند همان طور که ما اکنون نتوانسته ایم به محدوده آن ها تجاوز کنیم. آن ها هم نمی توانند به محدوده ما تجاوز کنند. تنها در حالتی که تمدن و تکنولوژی آن ها ورای تصور ما باشد ممکن است حق داشته باشیم از وجود آن ها در کائنات احساس خطر کنیم.
خوب یا بد، مساله این است؟

تا این جای کار معتقدین به 2012 فرض کرده اند فضایی ها وجود دارند. بعد از آن هم فرض کرده اند که آن ها موجوداتی بسیار پیشرفته هستند. اما چه دلیلی وجود دارد که آن ها تمدنی غارتگر باشند. افراد بسیاری نظیر هاوکینگ بر این عقیده اند که فرازمینی ها تنها برای چپاول منابع انرژی زمین به سیاره ما حمله خواهند کرد و وجود یا عدم وجود ما برای آن ها اهمیتی نخواهد داشت. وی معتقد است:" اگر موجودات فضایی، ما را ملاقات کنند به گمان من نتیجه چنین ملاقاتی بسیار مشابه اولین سفر کریستف کلمب به آمریکا خواهد بود. نتیجه ای که چندان به نفع بومی های آمریکا تمام نشد." با این حال افراد بسیاری نیز معتقدند که فرازمینی ها ممکن است بسیار بشردوست باشند.
من فقط این نکته رو بگم که کهکشان راه شیری ما حدودا صد میلیارد ستاره داره و میلیاردها کهکشان هم در عالم وجود دارند. حالا میخوام شما بگید که به نظر شما آیا موجودات فرازمینی و یوفوها وجود دارند ؟
خیلی ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید.

طبقه بندی: بیگانگان و مو جودات فضایی، 
پنجشنبه سی ام آذرماه سال 1391 توسط javid gas | نظرات ()


"سلام ، به وبلاگ خودتون خوش اومدید"
دوستان هر نظر ، پیشنهاد ، انتقاد یا هر چی دلتون میخواد تو بخش نظرات بنویسید ، که به نظراتتون نیازمندیم و هم چنین اگه از موضوع خواصی مطلب خواستید بگید تا بگذاریم.

برای لینک کردن شما کافیه که وبلاگ مارو با عنوان "کهکشان ها" لینک کنید و تو بخش نظرات یا از طریق ارسال لینک با خبرمون کنید که شمارو با هر عنوانی خواستید لینک کنیم.صفحه های تبلیغاتی بدون پول قبول میکنیم.

پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
تماس با ما
کهکشان ها

" برای همایت از ما کد زیر را در قالب وبلاگ یا سایتتون بزارید
تکنولوژِی ، ابزار و برنامه های جدید (2)
زحل (1)
مریخ (2)
زمین (2)
ناهید (1)
نپتون (1)
پلوتون (1)
عطارد (1)
اورانوس (1)
مشتری (1)
تصاویر (7)
ویدیو ها (3)
آخرین اخبار (19)
معجزات قرآن (5)
بیگانگان و مو جودات فضایی (2)
javid gas
بر بال های کتاب
دانلود آهنگ های جدید
همه پیوندها
مهر 1393
شهریور 1393
تیر 1393
اردیبهشت 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
شهریور 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
دی 1391
آذر 1391
فروردین 1390
شهریور 1388
اردیبهشت 1388
عکس فوق العاده دیدنی
کشف دورترین کهکشان جهان!
دروغ بزرگ 5 شهریور را باور نکنید!
علت رنگین شدن شفقهای قطبی
آزمایش چترنجات مافوق صوت توسط ناسا
کشف جدید دورافتاده ترین فضاپیما
ده کشف برتر فضایی در سال گذشته
ارسال ارزان فضاپیما به فضا برای ثبت تصاویر استراتوسفر
فروپاشی جهان نزدیک است!
نقشه ای جدید از کهکشان های اطراف ما
لیست آخرین مطالب
دانلود آهنگ جدید
خرید کارت شارژ
هشتمین
اس ام اس و داستان
هیتفا
اس ام اس دونی هفت
همه رهگذرن
اوین مارک
کلوب
شگفتی های کهکشان
بارون
تی شرت محرم
تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک
فرشتهـ کوچـــولو
آب و هوای تبریز
وبم
سایت تفریحی فانی فاز
فانی چت
یخمک فروش جهنم
همه چی
زمین شگفت
شعر و غزل ، ...
دیتا-کلیک
سایت 059
شادی زندگی
نجوم , رصد , رویا(رصد آسمان در خواب)
نجوم و اختر فیزیک
همه چیز
انجمن نجوم پاوه
همه پیوندهای روزانه
ارسال پیوند روزانه
تخریب لایه اوزون
جو زمین
زمین
شهاب
چطوری شهاب سنگ پیدا کنیم؟
ستاره دنباله دار
منظومه شمسی
کهکشان راه شیری
قمر های مصنوعی زمین
خورشید
ماه ، قمر زمین
مریخ
ستاره ها
بشریت به این قدرت دست پیدا خواهد کرد ، که به کهکشان های دیگه سفر کنه ؟بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی : BAHAR 20.COM

" autostart="true" hidden="false" loop="false" width="280" height="44">

دریافت كد در بهاربیست

سایت تبادل لینک خودکار

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس